Видалення новоутворень – LAZERHALL

Лазерне видалення новоутворень

Що таке новоутворення і навіщо його видаляти? Новоутворення – пухлинні ураження шкірних покривів, утворені в результаті патологічного поділу клітин епідермісу. У більшості випадків дані пухлини мають доброякісний характер, однак це не виключає ризик їх перетворення в злоякісні. На сьогоднішній день найбільш безпечним і ефективним способом лікування цієї патології є видалення новоутворень шкіри за допомогою лазера.

Лазеротерапія успішно справляється практично з будь-яким видом утворень, а саме: невуси, родимки, бородавки, папіломи, атероми, ліпоми, гемангіоми, кератоми та інші доброякісні новоутворення.

Протипоказання до лазерному видаленню новоутворень

Перш ніж приступити безпосередньо до лазеротерапії, кожен клієнт нашої центру лазерної косметології Лазерхолл проходить обов’язкову консультацію з лікарем-дерматологом, який виявляє у пацієнта наявність абсолютних протипоказань до лазеротерапії. Обмеженнями є: злоякісні утворення, герпес в активній фазі, хвороби крові, вірусніе захворювання, грип, ГРВІ в активній фазі, декомпенсований діабет, гнійні запалення на оброблюваній ділянці, непереносимість препаратів новокаїнової ряду.

Процедуру також слід відкласти при загостренні хронічного захворювання, в період менструації, а також при наявності свіжої засмаги або пошкодженнях шкірних покривів в зоні впливу лазерного променю.

Процедури видалення судин

Небажані судини на поверхні шкіри – це видимі на око телеангіоектазії. Якщо Простими словами – це трохи збільшені в розмірі капіляри, освітньої ближче до поверхні шкіри. Такі судини можуть з’являтися на будь-якій ділянці тіла, але найбільш часто зустрічаються в області обличчя і ніг.

Завдяки сучасним лазерним технологіям фахівці Центру лазерної косметології “Лазерхолл” допоможуть Вам швидко видалити судини на обличчі і тілі. Як правило – досить одного сеансу, в рідкісних випадках потрібна повторна процедура.

Ми проводимо видалення зірочок лазером швидко і ефективно. Процедура переноситься максимально комфортно для клієнта, не вимагає реабілітаційного періоду, і на відміну від склеротероапіі і електрокоагуляції швидко і ефективно змінить Вашу зовнішність. Видалення судинних зірочок, судин на обличчі і тілі, в нашому Центрі лазерної косметології проводять висококваліфіковані фахівці.

Процедури

процедури

ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ, БОРОДАВОК, НЕВУСІВ

процедура

ВИДАЛЕННЯ СУДИН НА ОБЛИЧЧІ

процедура

ВИДАЛЕННЯ СУДИН НА ТІЛІ

Відгуки наших клієнтів