Що об’єднує ботокс і ксерокс? – LAZERHALL

Що об’єднує ботокс і ксерокс?

«Робити чи не робити процедуру ботокса?» – здається, це питання турбує всіх жінок і навіть чоловіків у віці від 25 до 65 років. Проголошений як найефективніше лікування від зморшок, ботокс, або ботулінічний токсин, є всього лише одним з багатьох схвалених засобів, які роблять те ж саме.

«Ботокс» – це бренд, такий же як Kleenex або Xerox, який люди асоціюють з фактичним продуктом і використовують в якості загального терміна. «Диспорт» і «Ксеомін» – це два інших бренду для ін’єкційного лікування зморшок.

Ботулінотерапія – це процедура, спрямована на корекцію і попередження мімічних зморшок препаратами на основі ботулотоксину (Ксеомін, диспорт, ботокс), що вводяться в м’які тканини за допомогою мікроголки. Всі ці продукти діють дуже схожим чином, але розрізняються молекулярною конфігурацією і нюансами виробництва.

ВАМ ПОТРІБЕН БОТОКС, ЯКЩО:

– Ви помічаєте глибокі зморшки і заломи на своєму обличчі.

У більшості жінок це трапляється в проміжку між 35-ма і 40-ка роками. Ботокс, звичайно, відмінно освіжає обличчя, і тимчасово прибирає зморшки. Певного віку, з якого потрібно робити процедуру, просто немає. Все і завжди важливо і потрібно робити за показаннями! Як тільки Ви почнете помічати появу заломів, особливо у верхній третині свого обличчя, сміливо записуйтеся на процедуру.

– мімічні зморшки ще не перейшли в стадію статичних.

Мімічні (динамічні) зморшки утворюються в результаті скорочення мімічних м’язів при виконанні різних мімічних рухів і зникають, коли Ви перестаєте міміціювати. Статичні ж зморшки ніколи не зникають, їх найчастіше називають віковими або гравітаційними, вони приходять зі старістю. При наявності у пацієнта статичних зморшок ТІЛЬКИ процедури ботулінотерапіі буде недостатньо.

– хочете поліпшити симетрію обличчя.

Якщо у вас одна брова нижче іншої, або одна сторона вашого рота трохи піднімається, коли ви посміхаєтеся або говорите, то в цьому випадку ботокс – Ваш друг і його можна використовувати з метою розслаблення однієї зі сторін і створення більш симетричного зовнішнього вигляду.

– надмірне потовиділення викликає дискомфорт.

FDA схвалило використання ботоксу з метою усунення гіпергідрозу (надмірне потовиділення). Мікроін’єкції проводяться в зоні пахвових западин, також обробляються долоні, ступні ніг, і ви на 3-6 місяців забуваєте про активне потовиділення і неприємний запах в даних зонах.

– ви хочете внести корективи в форму нижньої третини свого обличчя.

Ін’єкції ботокса в массетер (м’яз, яка нам потрібна для пережовування їжі), створить диво і зробить квадратну щелепу більш овальної форми.

СКАЖІТЬ БОТОКСУ «НІ», ЯКЩО:

– у вас порушення згортання крові.

Порушення згортання крові є абсолютним протипоказанням до процедури ботулінотерапіі. Причиною даного порушення може бути гемофілія (вроджене захворювання) або ятрогенне порушення (дії медичного працівника, що спричинили шкоду здоров’ю пацієнта), викликане прийомом непотрібних лікарських препаратів. Якщо порушення згортання крові має набутий характер, то омолодження за допомогою ін’єкцій ботокса можливо після відновлення його нормальних показників.

– маєте завищені очікування.

Багато хто думає, що ефект від ботулінотерапіі триватиме вічно, але це не так. Ефект від ботоксу зазвичай проходить протягом трьох-шести місяців і потім процедуру можна буде повторити.

– у вас супервікова шкіра.

Якщо у вас на обличчі присутні глибокі статичні зморшки (ті, які завжди з вами), незалежно від того, міміціюєте ви чи ні, то нейротоксини не зможуть повністю їх стерти з вашого обличчя. Як тільки нам виповнюється 50, відбувається природна резорбція жиру і кісток на обличчі, шкіра просто починає звисати в складках. Ботокс схвалений FDA лише для пацієнтів у віці 65 років і молодше. Всім тим, кому за 65 не рекомендується вдаватися до даної процедури.

– активна міміка важлива у вашій професії.

Якщо ваша робота вимагає активного вираження емоцій і міміки, то від процедури ботокса варто утриматися. Актори, яким потрібно показати ряд виразів для тієї чи іншої ролі, терапевти, яким потрібно демонструвати співчуття своїм пацієнтам та ін., не повинні вдаватися до процедури.

– є м’язові розлади.

Дана процедура протипоказана також при міастенії (нервово-м’язову захворювання, яке проявляється в слабкості і швидкої стомлюваності м’язів).

– ви вагітні або годуєте грудьми.

Ботокс діє локально і не переміщується в віддалені частини тіла, тому ймовірність його впливу на плід в утробі матері або дитини через грудне вигодовування надзвичайно низька. Тут скоріше суть не в заподіянні шкоди дитині, а доцільності проведення процедури. Ефект ботулінотерапіі не тримається на вагітних і годуючих жінках.