Як від небажаного волосся звільнялися від найдавніших часів? – LAZERHALL

Як від небажаного волосся звільнялися від найдавніших часів?

До нашої ери відсутність волосків на тілі вважалася символом юності і невинності. У Стародавньому Римі процедуру епіляції проводили в спеціальних лазнях-термах: волоски накручували на міцну нитку і різким рухом виривали з коренем.

У Стародавньому Єгипті з волоссям на тілі боролися не тільки жінки, а й чоловіки. У хід йшли всі підручні засоби: камені, гострі мушлі, пемза, цукрова паста. До речі, якщо вірити історикам, саме єгиптянам ми повинні бути вдячні за винахід першої бритви.

Перевершили єгиптян тільки стародавні греки: вони не утрудняли себе заточуванням каменів, а просто смалили непотрібну рослинність масляною лампою.

За часів Османської імперії (XIII століття) винайшли смужки для депіляції. У знаменитих турецьких лазнях відводилося спеціальне приміщення, де всім бажаючим допомагали позбутися небажаного волосся. Склад суміші по сьогоднішній день є таємницею.

У 1760 році французький перукар Жан Жак Перре створив першу в світі небезпечну бритву для чоловіків, яка дуже швидко перекочувала і в жіночу косметичку.

У 1930-ті роки в моду входять бікіні, і тепер видаляти потрібно все, що негарно стирчить з-під маленьких трусиків. В цей же час проводиться тест першого електроепілятора. З чуток, процес епіляції тіла займав 18 годин.

На початку 90-х дівчата освоюють все нові способи боротьби з небажаною рослинністю. У салонах краси з’являються нові послуги: епіляція гарячим воском і шугаринг (цукрова епіляція) – так багато жінок і зараз користуються цими методиками для видалення небажаного волосся, зазнаючи біль і дискомфорт від процедури. При цьому досягнутий результат зберігається лише на пару тижнів.

НАШ ЧАС

Видалити небажане волосся можна абсолютно без болю, швидко і на довгий термін – після курсу лазерної епіляції волосся не росте протягом від 2-х до 7-ми років (залежить від індивідуальних особливостей організму, гормонального фону). У Lazerhall фахівці працюють на самому передовому обладнанні світових брендів індустрії, яке дозволяє проводити лазерне видалення небажаного волосся настільки безболісно, що під час процедури лазерної епіляції Вам не буде потрібно додаткове знеболення.

Життя – це коротка мить між прищами і зморшками!