Лазерне омолодження (фотоомолоджування) – LAZERHALL

Лазерне омолодження (фотоомолоджування)

Завдяки сучасним технологіям в області косметології, а саме – IPL – технологія інтенсивного імпульсного світла – під час проведення однієї косметичної процедури в Lazerhall в залежності від обраного методу можна домогтися відмінного результату при вирішенні як дерматологічних проблем, так і естетичних питань.

Широкий спектр застосування – усунення розширених пор, стійких пігментних плям, різного походження, судинних утворень (ангиом, гемангіом, зірочок), відновлення кольору і тону шкіри, а також поліпшення її еластичних функцій – ефективно працює на всіх типах шкіри.

Технологія лазерного омолодження (фотоомолодження) заснована на селективному термолизі світловими хвилями, при якому світло поглинається забарвленими клітинами нагріваючи і руйнуючи їх.

Лазерне омолодження в Lazerhall:

  • Усуває дрібні судинні зірочки за рахунок термічної коагуляції;
  • Освітлює пігментацію шляхом руйнування меланіну;
  • Звужує пори і підвищує тургор шкіри завдяки прогріванню глибших шарів шкіри, стимулює вироблення колагену і еластину;
  • Забезпечує активацію кровотоку і інтенсивне живлення клітин.

Показання до фотоомолодження:

Розширені пори, стійкі пігментні плями різного походження, судинні освіти (зірочки), відновлення кольору і тону шкіри, а також поліпшення її еластичних функцій, розацеа, купероз.

Пройшовши весь курс лазерного омолодження, буде спостерігатися поступове поліпшення стану шкіри. Максимальний ефект буде помітний через 5-6 місяців після закінчення курсу, коли синтез колагену досягне максимуму.

Результат лазерного омолодження обличчя:

  • Усунення дефектів без пошкодження цілісності шкірного покриву;
  • Освітлення пігментних плям будь-якого походження;
  • Відсутність пошкоджених судин і патологічного рум’янцю;
  • Позбавлення від розширених пор і дрібних зморшок;
  • Свіжий, здоровий і рівний колір обличчя;
  • М’яка і ніжна шкіра.

Особливості підготовки і подальшого догляду

Під час процедури клієнт відчуває тільки невелике відчуття печіння, в залежності від чутливості шкіри. Однак, передбачена система охолодження дозволяє звести до мінімуму ці відчуття. Процедури, що здійснюються на багатофункціональної лазерної платформі La Corona безпечні, оскільки не пошкоджують навколишні тканини.

Протипоказання до фотоомолодження:

Свіжий загар, підвищена фоточутливість – фотодерматоз, захворювання шкіри, гострі вірусні інфекції, вагітність і період лактації, цукровий діабет в стадії декомпенсації.

Процедура фотоомолодження також протипоказана людям, які приймають лікарські препарати, що підвищують світлочутливість (після прийому яких забороняється перебувати на сонці).

Фотоомолодження в Дніпрі в центрі лазерної косметології «Лазер хол» дозволяє вирівняти колір, відновити структуру і підвищити пружність шкіри, освітлити при цьому пігментовані ділянки і видалити поверхневі судини. Фотоомолодження на багатофункціональноій лазерній платформі La Corona не поребує тривалої реабілітації – відразу після сеансу можна повернутися до звичного способу життя.