Лазерна епіляція для чоловіків в Дніпрі – LAZERHALL

Лазерна епіляція для чоловіків в Дніпрі

Існує упередження, що видаляти небажане волосся на обличчі і тілі – прерогатива жіночої половини людства. Однак це не так. Серед наших клієнтів є представники абсолютно будь-якого віку і професій: програмісти, вчителі, артисти, спортсмени.

На яких ділянках чоловічого тіла можна виконувати епіляцію?

Фахівці центру лазерної косметології Лазерхолл можуть робити епіляцію як на самих інтимних ділянках зони бікіні і сідниць, так і повну епіляцію всього тіла: від пальців ніг до обличчя.

Волосся на тілі чоловіків більш жорсткі і при цьому ростуть досить швидко. Позбутися від них традиційними методами, такими як гоління, віск, шугарінг практично неможливо, до того ж вкрай болісно. Крім того, бритва викликає подразнення і почервоніння шкіри, яке може супроводжуватися неприємними відчуттями, які заважають повноцінно працювати і відпочивати. Лазерна епіляція впливає безпосередньо на волосяну цибулину, не пошкоджуючи шкірні покриви. Вона повністю безпечна, а ефект від її застосування тримається від 2-х до 7-ми років після проходження курсу. Тому лазерна епіляція в Lazerhall – найефективніший метод боротьби з небажаною рослинністю.

Рекомендований курс лазерної епіляції для чоловіків становить від 8 до 13 процедур, які необхідно повторювати з інтервалом в 4-6 тижнів.

У Lazerhall фахівці мають медичну освіту та працюють на сучасному обладнанні, яке забезпечує повну безпеку і безболісність процедури.

Лазерна епіляція обличчя у чоловіків.

Лазерна епіляція обличчя у чоловіків всупереч стереотипам не відноситься до видалення бороди або вусів, так як вони часто є невід’ємними складовими чоловічого іміджу. Лазерна епіляція обличчя передбачає корекцію форми брів за допомогою видалення окремих волосків для досягнення ідеальних ліній. Крім того, в епіляцію обличчя входить коригування бороди (наприклад, видалення волосків на вилицях або щоках), а також видалення небажаної рослинності на підборідді.

Лазерна епіляція спини – також досить затребувана у чоловіків. Лазерна епіляція спини дозволяє вирішити відразу кілька проблем. По-перше, надлишок волосся в цій зоні заважає нормальному потовиділенню і викликає проблеми з особистою гігієною. По-друге, сама наявність волосся на спині, особливо у великій кількості, може викликати психологічний дискомфорт. У центрі лазерної косметології Лазерхолл Ви можете пройти цю процедуру абсолютно безболісно, в будь-який зручний для вас час, так як ми працюємо щодня з 8:00 до 20:00.

Багато чоловіків хочуть прибрати зайву рослинність в інтимній зоні, на ногах або на руках. Гоління цих зон займає багато часу і часом травмонебезпечно, а відростаюче волосся виглядає ще гірше, ніж до гоління. Крім цього, надлишок волосся негативно відбивається на особистій гігієні. Щоб уникнути цих проблем, і при цьому зберегти шкіру здоровою, ми пропонуємо лазерну епіляцію для чоловіків на будь-яких ділянках тіла. Наші фахівці з медичною освітою проведуть процедуру безболісно і безпечно.