В молодості здавалося, що 40 років – старість. Слава Богу – здалося. – LAZERHALL

В молодості здавалося, що 40 років – старість. Слава Богу – здалося.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ПРОЦЕДУР І ЯКІ БУДУТЬ РЕЗУЛЬТАТИ RF-ЛІФТИНГУ.

Вже після першого сеансу Ви побачите результати і з кожним наступним сеансом вони будуть все помітніше. Ефект після курсу процедур має накопичувальний характер і буде наростати ще протягом 6 місяців після проходження повного курсу процедур. Загальна кількість – від 6-ти до 12-ти сеансів, тривалість 45 – 60 хвилин.

Радіохвильова підтяжка шкіри (RF – ліфтинг)) – це унікальна методика безопераційного омолодження шкіри за допомогою впливу електричної радіохвилі. В процесі глибокого нагрівання шкіри і підшкірного шару змінюється структура колагенових волокон, стимулюється вироблення колагену і еластину. Під час процедури (і після, так як RF-ліфтинг має накопичувальний ефект і процеси регенерації працюють, навіть коли Ви вийшли з салону) посилюється кровообіг шкіри, активуються обмінні процеси і дихання клітин, поліпшується життєзабезпечення шкіри, її колір. Ефект – миттєвий підтяжка шкіри обличчя, шиї, декольте, а також тіла.

Процедура RF-ліфтингу проводиться як на обличчі, так і на тілі.

Показання для проведення процедури RF-ліфтингу на обличчі:

В’янення шкіри – птоз (опущення) тканин обличчя, «брилі» – обвисаючі ділянки шкіри і гіподерми (підшкірно-жирової клітковини), що змінюють обриси овалу обличчя, зморшки навколо очей, «гусячі лапки», зморшки навколо очей, «гусячі лапки», шрами після вугрової хвороби, фотостаріння шкіри.

Показання для проведення процедури RF-ліфтингу на тілі:

Жирові відкладення в проблемних зонах, наявність целюліту, розтяжок, втрата пружності, фотостаріння шкіри.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ RF ліфтингу

Перед процедурою необхідно зняти контактні лінзи та предмети з металу. Не засмагати протягом трьох днів після RF впливу, не проводити в той же день інші процедури в області RF впливу. Після процедури не піддавати оброблені ділянки шкіри механічній дії (терти, дряпати і т.д.).

НЕЗАПЕРЕЧНІ ПЕРЕВАГИ RF ліфтингу.

Підходить для будь-якого віку і типів шкіри. Процедура повністю контрольована. Відбувається розгладження як шкіри, так і м’язової тканини. Чи не залишається синців, набряків.

Протипоказання до RF-ліфтингу.

Абсолютні: злоякісні новоутворення, вагітність на будь-якому терміні, червоний вовчак, склеродермія, вірусні інфекції, гіпертонія у важкій формі, наявність силікону або свіжих рубців в зоні впливу. Відносні: загострення вугрової хвороби чи хронічних шкірних захворювань, гостра стадія розацеї.

Posted in Без категорії