Видалення тату і татуажу – LAZERHALL

Видалення тату і татуажу

Пігменти малюнка татуювання або татуажу обличчя залягають глибоко під поверхневим шаром шкіри, внаслідок чого видалення може зайняти кілька сеансів. Видалення обридлого тату або татуажу неодимовим лазером – це процес виведення малюнка за допомогою лазерного імпульсу, який руйнує кольоровий пігмент малюнка під шкірою, залишаючи при цьому сусідні здорові тканини недоторканими. Як правило, для видалення невеликого татуювання вистачить і 2-3 сеансів, а ось для великих і кольорових татуювань може знадобитися і до 10 процедур.

Не варто очікувати миттєвого ефекту при видаленні тату або татуажу на обличчі. Пігмент буде зникає поступово, виводитися через лімфатичну систему.

Плюси і мінуси процедури лазерного видалення тату

Плюси і мінуси процедури лазерного видалення тату:

  • Відсутність шрамів і рубців;
  • Безболісність – під час процедури відчуття будуть не хворий, ніж при нанесенні татуювання, може відчуватися легке поколювання. Для особливо чутливих ділянок шкіри може застосовуватися знеболювання;
  • Висока ефективність;
  • Доступна ціна.

Недоліки:

Якщо малюнок великий і насичений, то може знадобитися більше процедур; відразу після сеансу може з’явитися невеликий набряк, почервоніння шкіри, в окремих випадках – кров’яна роса. Симптоми проходять самостійно через 2 доби.

Якщо Ви зважилися видалити старий татуаж брів, повік, губ або очей, і татуювання-то лазерне видалення для вас. Що ж очікувати під час сеансу видалення і після нього? Перш за все варто відзначити стерильність, гігієнічність, оперативність – як незаперечне правило для проведення будь-якої процедури в Lazerhall.

Запорука успіху в першу чергу – це комфорт клієнта. Тому, якщо буде потрібно, фахівець завдасть знеболюючий засіб. Процес видалення пігменту лазером легко переноситься клієнтом, відразу після сеансу Ви зможете повернутися до свого звичного ритму життя. Процедура є неінвазивної, відповідно не порушує цілісність шкірних покривів.

Заповніть форму і дізнайтеся детальніше про всі акції та знижки мережі салонів. Наш консультант зв’яжеться з вами найближчим часом. Дякую що довіряєте своє здоров’я і красу нам! Ми цінуємо Ваш вибір!