LAZERHALL

Про нас

Центр лазерної косметології «Lazerhall» знаходиться в центрі міста Дніпро, по вул. Старокозацькій, 5. Пріоритетом у нашій роботі є використання новітнього обладнання та прогресивних технологій в альянсі з професійними косметологічними брендами в області естетичної косметології.

Фахівці центру лазерної косметології «Lazerhall» допоможуть домогтися ідеального зовнішнього вигляду вашої шкіри, ефективно і дбайливо проведуть лазерну епіляцію на всіх ділянках тіла, додадуть Вашому обличчю здоровий вигляд.

Ми працюємо тільки на професійному обладнанні останнього покоління. Досвідчені висококваліфіковані лікарі-косметологи подбають про Ваш комфорт та ефективність процедур.

У «Lazerhall» доступні ціни. Тут часто діють акції та спеціальні пропозиції, щоб кожна жінка могла дозволити собі виглядати бездоганно.

Зручне розташування

Досвідчені фахівці

Ліцензія МОЗ

Акції та знижки

Послуги та ціни

Лазерна епіляція - це метод видалення волосяних фолікул без пошкодження шкіри. Завдяки впливу лазера на волосяний фолікул оброблене волосся руйнується, випадає і більше не виростає ніколи. Мішенню для лазера виступає темний пігмент меланін, що знаходиться у волоссі. Лазерна епіляція дійсно дозволяє радикально вирішити проблему небажаного волосся. Ця технологія існує та успішно застосовується на практиці більше 20 років.

Безболісно

Промінь лазера нагріває волосяну цибулину, руйнуючи її. Клієнт під час процедури відчуває тепло та легке поколювання.

Універсально

Підходить для волосся будь-якої товщини і кольору на будь-якій зоні.

Безпечно

Промінь лазера проникає лише на 2-4 мм в шкіру - тільки на глибину залягання волосяного фолікула. Він не захоплює нерви, кровоносні або лімфатичні судини, м'язи і внутрішні органи. Спалах нагріває виключно волосяну цибулину, а не сусідні ділянки шкіри.

Результативно

Лазерна епіляція руйнує фолікулу назавжди. Після сеансу волосся випадає і не відростає далі. Але на шкірі крім активних фолікулів на різних фазах росту знаходяться сплячі волоски. Тому необхідно проводити курс процедур, а не разовий сеанс.

Відсутність врослого волосся

Лазерний промінь не змінює напрямок або товщину волоса, як буває при шугарінгу або голінні. Спалах руйнує фолікул, стрижень волосини випадає. Після лазерної епіляції не буває гнійників, вростаючих волосків, адже промінь має додатковий антисептичний ефект.

Дуже часто татуювання або татуаж набридають нам або стають естетично непривабливі: змінюється форма або колір, наприклад &# 128530;

✨Ми видаляємо татуювання неодимовим лазером La Corona.

  • - Ефективність на вищому рівні!
  • - Безпечно і без наслідків (шрамів, рубців і білих плям);
  • - Не потребує довгострокового відновлення;
  • - Чи не шкодить тканинам навколо віддаленої зони.

Для повного видалення тату може знадобитися кілька сеансів. Це залежить від кольору, розміру, якості фарби і глибини розміщення пігменту.

Наші косметологи є дипломованими фахівцями. До нас регулярно приходять задоволені постійні клієнти.

Пілінги, чистка обличчя, мезотерапія, масаж обличчя, омолоджуючі процедури для особи, гідропілінг (вакуумна чистка) особи, неінвазивна карбоксітерапіі, інтенсивні процедури для боротьби з проблемами шкіри обличчя (акне, постакне, купероз, гіперпігментація). Мікрострумова терапія (мікроліфтінг), RF-ліфтинг обличчя і тіла, вакуумний масаж, ультразвукова кавітація (боротьба з целюлітом).

Ми розуміємо, що складно знайти свого фахівця, якому Ви змогли б довіритися. Тому ми завжди розвиваємо свої професійні та соціальні навички, щоб ви могли відчувати себе впевнено і комфортно під час консультації і процедур.

Лазерне видалення новоутворень

Що таке новоутворення і навіщо його видаляти? Новоутворення - пухлинні ураження шкірних покривів, утворені в результаті патологічного поділу клітин епідермісу. У більшості випадків дані пухлини мають доброякісний характер, однак це не виключає ризик їх перетворення в злоякісні. На сьогоднішній день найбільш безпечним і ефективним способом лікування цієї патології є видалення новоутворень шкіри за допомогою лазера.

Лазеротерапія успішно справляється практично з будь-яким видом утворень, а саме: невуси, родимки, бородавки, папіломи, атероми, ліпоми, гемангіоми, кератоми та інші доброякісні новоутворення.

Протипоказання до лазерному видаленню новоутворень

Перш ніж приступити безпосередньо до лазеротерапії, кожен клієнт нашої центру лазерної косметології Лазерхолл проходить обов'язкову консультацію з лікарем-дерматологом, який виявляє у пацієнта наявність абсолютних протипоказань до лазеротерапії. Обмеженнями є: злоякісні утворення, герпес в активній фазі, хвороби крові, вірусніе захворювання, грип, ГРВІ в активній фазі, декомпенсований діабет, гнійні запалення на оброблюваній ділянці, непереносимість препаратів новокаїнової ряду.

Процедуру також слід відкласти при загостренні хронічного захворювань, в період менструації, а також при наявності свіжого засмаги або пошкодженнях шкірних покривів в зоні впливу лазерного променя.

Наша команда

Олена

Дерматолог, лазерний спеціаліст, косметолог-ін'екціоніст

Досвід роботи більше 5 років

Хобі – улюблена робота

Марина

Лазерний спеціаліст, косметолог

Досвід роботи більше 5 років

Хобі – професійна освіта

Ельвіра

Лазерний спеціаліст, косметолог, фахівець з коррекції фігури

Досвід роботи більше 5 років

Хобі – видалення тату та татуажу

Ольга

Старший адміністратор

Обожнює свою роботу, полюбляє тестувати нові процедури

Хобі – подорожі

Марина

Адміністратор

Вважає, що гармонія душі та тіла важливіше за все. Найкращий крендель - зроблений своїми руками.

Хобі – спорт

Відгуки наших клієнтів